Buhar Odası

Buhar banyosu sicakligiyla sizi saran,yüksek yatistirici özelligiyle hayatin verdigi tüm stres ve sikintilardan bir süre için bile olsa sizi uzak tutan keyif mekaninizdir.Her dakikasi ayri bir rahatlama,her dakikasi ayri bir tat veren buhar banyolari, vucüdunuzun sihhatini koruma altina alir.
Islak zemin malzemesi ile kaplanmis mekanlarin, buhar üreten bir sistem olan, buhar jeneratörüyle üretilen buharla beslenip, içeriye dolan buharla banyo alinan odalara Buhar Banyosu denir.Buhar banyolari cildinizin tikali olan gözeneklerini açarak ferahlamanizi ve en ufak hücrelerinizin bile nefes almasini saglar.Kontrol altindaki sicaklik derecesi ve nem oranlariyla sizlere ideal kosullar altinda rahatlama,gevseme,arinma kisacasi ruhen ve bedenen ihtiyaciniz olan herseyi size sunuyor.


Buhar Banyosunun Yararlari
  • Üst solunum yolu zarlarinin iltihaplanmasinda ve tikanmasinda rahatlama saglar. .
  • Buhar banyosu ve buhar inhalasyonu, solunum sartlarinda düzelme için etkin bir tedavidir ve soguk alginliginda, sinüzitte, bronsitte, alerjik hastaliklarda tavsiye edilir.
  • Buhar odasi, kaslarinizi gevsetir ve öksürügü azaltir.
  • Buhar odasi, mukus zarlarini asiri kurumaktan korur.
  • Buhar odasi, spazmli solumayi (astim, bogmaca) iyilestirir
  • Havayi nemlendirerek bogaz tahrisini iyilestirir.
Buhar Banyosu Dekoratif Malzemeleri
 
MOZAIKLER  

Buhar Odalari ve Prefabrik Buhar Kabinleri
En yüksek kalitede buhar jenaratörü, kontrol ekipmani ve aksesuarlara sahip buhar kabinlerimiz maximum tedavi edici faydalari zaten bu is için bilinen oldukça güvenilir ve fonsiyonel banyolardir.

Bu banyolar oturarak ya da yatarak faydalanmak isteyen farkli kullanicilara hizmet vermesi için tasarlanmis, ortak özellikleri oksidasyon ve yüksek isilara dayanikli olan genis bir ürün yelpazesi kullanilmis kapali bir oda prensibine göre imal edilmislerdir.

Odada, kabinin içine püskürtülecek buhari otomatik olarak kontrol etmesi, miktarini ve isisini otomatik kontol edilmesi için tasarlanmis sistem mevcuttur.

Buhar odalari saunanin aksine sicakligin daha düsük nemin yüksek oldugu mekanlardir. Nemin yüksek olmasi daha çabuk terlemenizi saglayacaktir. Ileri teknoloji ile üretilmis özel plastikten mamül buhar olalari seçenegi sunan firmamiz betonarme buhar odalarinin insaat ve mekanik tesisati konusunda da hizmet vermektedir.
Alüminyum çerçeveli temperlenmis sekürit camli buhar odasi kapisi Buhar odasi mekanik tesisati uzman kadromuz tarafindan yapilmaktadir. Özel plastikten mamul prefabrik buhar kabinleri kolay temizlenebilir, çati kubbe formundadir. Füme renkli temperlenmis emniyet camli, alüminyum çerçeveli buhar odasi kapisi mevcuttur.
 
İdealtepe Mah. Dik Sok. No:15 A/B Küçükyalı - Maltepe / İSTANBUL
TEL : 0216 367 87 80 - 0216 367 87 11 | FAKS : 0216 367 87 50
unipoolhavuz@gmail.com
havuz Atik Havuz    Zoom Ajans