Sauna KabinleriSAUNALARIN FAYDALARI


-Dogal olarak,çagimizin ve hepimizin günlük hayatinin bir parçasi olmayi basaran stres sorunu için saunalar, çok iyi bir stres azaltma yöntemi olarak öngörülmektedir

-Hastaliklarin büyük çogunlugu(örnegin kalp hastaligi) en azindan kismen stres ilgilidir. Sauna, Isi banyosu ile sicak,sessiz,dikkatinizi dagitmayan bir ortam olusturarak sizlere bir dizi yolla rahatlama saglar.Saunada gelen isi, vücudunuzun kaslarini rahatlatir,kan dolasimini artirir ve endorfinin serbest birakilmasini uyarir. Endorfin vücudun tamamen dogal "iyi" kimyasal salgilamasini,mutlu olmanizi tetikleyerek sizlerin ihtiyaciniz olani verir.

-Düzenli olarak yapilan sauna banyolari solunum yollarinin düzenli çalismasini saglar

-Verdigi sicaklikla vucüdunuzda yogun terleme saglayarak su ve toksinlerin dengesini ayarlar. Özellikle spor yaptiktan sonra saunaya girilmesi tavsiye edilmektedir. Bunun sebebi olarak da kas agrilarina neden olan laktik asidin terleme yoluyla atilmasi gösterilmektedir.

-Sauna cildi temizler.

-Saunalar kardiyovasküler performansi artirir.Yorgunluk hissi yerine oldukça fazla dinç olmaniza neden olur.

-Saunalar ile fazla kilolarinizdan kurtulmanizda mümkündür.Bayanlarin özellikle sikinti yaptigi selülit problemlerine birebir iyi geldigi çok iyi bilinmektedir.

MK havuz olarak sizlere soguk dusla tamamlanmis ve kurallarina uygun olarak yapilan sauna ziyaretlerinize vesile olmayi arzuluyoruz.Sauna ile günlük yasamin bütün stresinden ve yorgunlugundan kurtulmanizi, yasamdan keyif almanizi sagliyoruz.
İdealtepe Mah. Dik Sok. No:15 A/B Küçükyalı - Maltepe / İSTANBUL
TEL : 0216 367 87 80 - 0216 367 87 11 | FAKS : 0216 367 87 50
unipoolhavuz@gmail.com
havuz Atik Havuz    Zoom Ajans